+420 737 370 965

tereza.vlckova@re-max.cz

Ing. Tereza Vlčková

Kdo jsem?

Jsem realitní maléřka a od samého začátku (r. 2018) působím pod značkou RE/MAX. Aktuálně mě najdete v kanceláři RE/MAX Partner v Praze Řeporyjích.

Mou obslužnou lokalitou je primárně Mladá Boleslav a širší okolí, ale díky zázemí naší kanceláře, potažmo celé značky RE/MAX, jsem klientům k dispozici po celé ČR.

Za těch pár let už mohu říci, že mám za sebou několik desítek úspěšných transakcí (2/2024 již 80).

Vystudovala jsem management na České zemědělské univerzitě v Praze (Provozně ekonomická fakulta), magisterský stupeň, s titulem Ing.

Jsem vdaná a mám dvě děti.

Bez chemie a vzájemné důvěry to nepůjde

Svou kariéru stavím především na budování dlouhodobých vztahů se svými klienty a to právě skrze komplexní kvalitu mých služeb. Má práce pro mě není jen o prodeji nebo nákupu nemovitostí. Je o lidech a poskytování bezkonkurenčního servisu, který zjednodušuje celý proces a zbavuje mé klienty stresu, který může s realitním procesem přijít.

Snažím se být nejen makléřkou, ale také důvěryhodným partnerem pro své klienty. Věřím, že klíčem k úspěchu je naslouchat jejich potřebám a přizpůsobit své služby jejich jedinečným požadavkům.

Právě tento přístup mi pomohl a stále pomáhá budovat silnou základnu spokojených klientů, kteří se ke mně rádi vrací a doporučují mé služby svým přátelům a rodině.

Moje vášeň pro realitní obor a empatický přístup k lidem, kde je kvalitní servis samozřejmostí, jsou to, co mě odlišuje.

Spolehněte se na mou odbornost a zkušenosti, a já se postarám o zbytek.

 

Těším se na spolupráci s Vámi.

Vaše makléřka 

Ing. Tereza Vlčková

Moje motivace pro další práci

Můj vnitřní motor, který mě pohání stále kupředu k malým i velkým úspěchům.

  • - Práce v realitách mi dává dostatek prostoru pro vlastní seberealizaci a možnost skloubit pracovní život s rodinou. A to vnímám jako ten největší benefit této profese. 
  • KLIENT - Jako realitní makléř vidím víc než kdy předtím, že každá zodpovědně odvedená a do detailu dotažená práce má smysl a je po zásluze odměněna. Těším se na další a další spokojené klienty, kteří se s důvěrou ke mně vracejí.
  • RODINA - Jsem matka dvou dětí a děti se, jak je všeobecně známo, nejlépe učí příkladem. Moje volba stát se realitním odborníkem je mým dětem živým důkazem toho, že je v dnešní době možné a navíc zcela v pořádku jít si za svými sny, dělat práci, která vás baví a naplňuje a ještě se o vás dokáže finančně postarat.♥

Vzdělávání se

RE/MAX nenechává nic náhodě a jedině do posledního puntíku propracovaný systém vzdělávání z nás dělá opravdu jedničky v realitním oboru.

Vše začíná již vstupním školením, které rozhodně není nějaká rychlovka. Jsou to 4 dny naplněné od historie až po základní teoretické i praktické postupy realitního procesu.

Následuje 6 dní (1 den v týdnu po dobu 6 týdnů), které jsou zcela praktického rázu. Nikdo nás tu tedy rozhodně už nemá zapotřebí šetřit. Všechna teorie se aplikuje rovnou do praxe. Zakončeno praktickou zkouškou a osvědčením "Certifikovaný makléř 1. stupně". Tuto úroveň musíte každoročně obhajovat prokázáním teoretických znalostí. 

Po splnění všech povinností školení Realitní profesionál získáte punc "Certifikovaný realitní profesionál".

Vzdělávání je mé velké celoživotní téma. Obzvlášť v oboru realit není nikdy hotovo a to je dobře. Účast na nejrůznějších online treninzích, realitních konferencích a průběžná informovanost v oboru jsou mou běžnou součástí. Jak jinak bych mohla s potřebami klientů držet krok a být tak pro ně stále lepší. Další téma, které mé osobně velmi zajímá je osobnostní růst. Sleduji proto práci velmi známých a úspěšných motivačních koučů (Pavel Moric, Jan Mühlfeit, Marian Jelínek, Mark Dzirasa aj).

Dnešní realitní doba je nejen o znalosti trhu jako takovém, ale též marketingu, nejrůznějších technologiích, psychologii a osobní motivaci. Nesmírně mne na mé práci baví právě ten široký záběr různorodých oblastí, bez jejichž znalostí se moderní realitní profesionál zkrátka neobejde. 

Jedním takovým tématem je AI (umělá inteligence). I já držím krok s dobou a AI využívám ke své práci. Znalost jejích možností mi šetří čas, který mohu tak efektivněji využít pro péči o nové i stávající klienty. Má práce je mnohem efektivnější.

Výsledky